Nicki Minaj po raz pierwszy w naszym kraju!

Nicki Minaj po raz pierwszy w naszym kraju!

Nicki Minaj to bardzo gorące nazwisko światowego hip-hopu. Nic dziwnego, że koncert niezwykle popularnej współczesnej raperki to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń koncertowych 2019 roku. Artystka w naszym kraju pojawi się po raz pierwszy, a u jej boku będziemy mogli zobaczyć rapera Future.

Na takie wydarzenie czekaliśmy latami

Onika Tanaya Maraj, bo tak właściwie nazywa się artystka, uznawana jest za najbardziej wpływową raperkę na świecie. Nie miała jeszcze okazji zagrać koncertu w Polsce, więc bilety na Nicki Minaj rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Urodzona w Trynidadzie wokalistka nie wystąpi na scenie sama. Przez całe światowe tournée NickiHndrxx będzie jej towarzyszył sławny raper Future. To prawdziwa mieszanka wybuchowa modern hip-hopu! Duet już 24 lutego 2019 roku wystąpi w Polsce. Śmiało można oczekiwać, że łódzka Atlas Arena zostanie wypełniona po brzegi.

Tournée promuje najnowszy album raperki pod tytułem Queen. Płyta miała premierę w sierpniu bieżącego roku i bardzo szybko pokryła się złotem w Stanach Zjednoczonych. Oprócz wspomnianego wcześniej Future w Queen wystąpili gościnnie Eminem, Lil Wayne i Ariana Grande. Zainteresowanie występami na żywo Nicki Minaj jest ogromne, dlatego cała trasa to 50 koncertów w największych halach widowiskowych na całym świecie. Wokalistka zabawi publiczność podczas występów w Toronto, Los Angeles, Paryżu, Londynie czy w Monachium.

 

Wyjątkowa na każdym kroku

Lubi szokować wyglądem, zaskakiwać ubiorem i występować w bardzo oryginalnych teledyskach. Zdobywczyni prestiżowych nagród muzycznych i charyzmatyczna autorka wielu hitów znana jest publiczności z wyjątkowo energetycznych występów. Poprzednie trasy koncertowe wyróżniały się kilkupiętrowymi scenami i nieprawdopodobnymi oprawami wizualnymi. O rozmachu, z jakim wychodzi do publiczności Nicki Minaj, świadczą również bogate efekty specjalne. Idealnym dopełnieniem NickiHndrxx będzie obecność rapera Future. On również wie, jak porwać publikę.

 

Nicki Minaj zna przepis na sukces

Nicki Minaj jest jedyną raperką, która pojawiła się na liście Hip-Hop Cash Kings prestiżowego magazynu Forbes. Szacuje się, że jej roczne dochody sięgają nawet 30 milionów dolarów! Nic dziwnego, skoro już pierwszy oficjalny singiel raperki znalazł się w zestawieniu Billboard Hot 100 - i to na drugim miejscu. Artystka w 2009 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną zarządzaną przez Lil Wayne’a i od tego czasu jej kariera nabrała tempa.

Pierwsze dwa solowe albumy najbardziej popularnej artystki hip-hopowej w Stanach Zjednoczonych uzyskały status platynowej płyty, osiągając milionową sprzedaż na całym świecie. Trzeci album Niki Minaj pokrył się złotem. Takim samym osiągnięciem może pochwalić się Queen. Najnowszy materiał artystki został wyróżniony w ten sposób już kilka dni po oficjalnej premierze. Trzeba przyznać – to bardzo imponujący dorobek.

 

Koncertowy rok 2019 w Polsce zapowiada się niezwykle ekscytująco. W naszym kraju pojawi się bardzo wielu lubianych artystów, jednak to przyjazd Nicki Minaj i Future określany jest mianem najbardziej wyczekiwanego koncertu roku. Wy też nie możecie się doczekać? Prawdziwe show w wykonaniu hip-hopowego duetu już pod koniec lutego w łódzkiej Atlas Arenie!

Komentarze