• Komputer dla studenta
  Komputer dla studenta

  Trudno wyobrazić sobie ambitnego studenta, który w dobie postępującej cyfryzacji źródeł naukowych nie posiada swojego komputera osobistego. Elektroniczne media stały się dzisiaj najważniejszym źródłem informacji. Znacznie ułatwiają one poszerzanie horyzontów w dowolnej dziedzinie naukowej.

 • Jak zaliczyć? Sposoby na sesję
  Jak zaliczyć? Sposoby na sesję

  Skoro mamy styczeń, to dla studentów zaczął się jeden z tych momentów w roku, gdy trwa prawdziwa walka o przetrwanie. A dokładniej – o zaliczenie. Sesji egzaminacyjnej nie da się uniknąć. Ale możesz się do niej dobrze przygotować. Zwłaszcza jeśli skorzystasz z przydatnych lifehacków.

 • Organizacja przestrzeni wokół siebie
  Organizacja przestrzeni wokół siebie

  Wiadomo, że praca czy nauka zawsze przebiega skuteczniej na dobrym stanowisku. Mówiąc inaczej, trzeba zorganizować przestrzeń tak, by wszystko było w jak najlepszym porządku. Wiele osób pracuje dzisiaj z wykorzystaniem tabletów, przenośnych komputerów.

 • Wygodny sposób na naukę
  Wygodny sposób na naukę

  Prace biurowe, nauka - czynności wymagające wielu godzin siedzenia przy biurku to dzisiaj domena bardzo dużej liczby ludzi. Tym samym, wiele jest też przypadków, w których ludzie narzekają na niedostateczny komfort w trakcie takich godzin spędzanych przy biurku.

 • Zaplanuj swoją naukę
  Zaplanuj swoją naukę

  Podstawą dobrej organizacji pracy w domu lub nauki do kolokwiów / egzaminów, jest dobre zaplanowanie stanowiska pracy. W tym celu, trzeba zadbać o przygotowanie kilku elementów.

 • Internetowa pomoc naukowa
  Internetowa pomoc naukowa

  Obecnie wiedza jest ogólnodostępna, czyli dostępna dla każdego. Sprzyja temu rozwój nowych technologii, w tym również Internetu. W sieci nie brakuje portali edukacyjnych i naukowych, które przegląda wiele osób w poszukiwaniu informacji. Dlatego są jednym ze sposobów zdobywania wiedzy.