• Organizacja przestrzeni wokół siebie
  Organizacja przestrzeni wokół siebie

  Wiadomo, że praca czy nauka zawsze przebiega skuteczniej na dobrym stanowisku. Mówiąc inaczej, trzeba zorganizować przestrzeń tak, by wszystko było w jak najlepszym porządku. Wiele osób pracuje dzisiaj z wykorzystaniem tabletów, przenośnych komputerów.

 • Wygodny sposób na naukę
  Wygodny sposób na naukę

  Prace biurowe, nauka - czynności wymagające wielu godzin siedzenia przy biurku to dzisiaj domena bardzo dużej liczby ludzi. Tym samym, wiele jest też przypadków, w których ludzie narzekają na niedostateczny komfort w trakcie takich godzin spędzanych przy biurku.

 • Zaplanuj swoją naukę
  Zaplanuj swoją naukę

  Podstawą dobrej organizacji pracy w domu lub nauki do kolokwiów / egzaminów, jest dobre zaplanowanie stanowiska pracy. W tym celu, trzeba zadbać o przygotowanie kilku elementów.

 • Internetowa pomoc naukowa
  Internetowa pomoc naukowa

  Obecnie wiedza jest ogólnodostępna, czyli dostępna dla każdego. Sprzyja temu rozwój nowych technologii, w tym również Internetu. W sieci nie brakuje portali edukacyjnych i naukowych, które przegląda wiele osób w poszukiwaniu informacji. Dlatego są jednym ze sposobów zdobywania wiedzy.

 • Na jakie pójść studia: dzienne czy zaoczne?
  Na jakie pójść studia: dzienne czy zaoczne?

  Wybór trybu studiów nie zawsze jest łatwy. Często zastanawiamy się czy po studiach zaocznych pracodawcy będą nas cenili tak samo, jak po dziennych. Tryb stacjonarny wydaje się, z kolei, bardziej zobowiązujący i czasochłonny. Część tych wątpliwości zupełnie jednak mija się z prawdą.

 • Jak uczyć się szybciej i skuteczniej?
  Jak uczyć się szybciej i skuteczniej?

  Nauka szybka i skuteczna, to nauka efektywna. A o efektach w postaci wysokiej oceny w indeksie, braku poprawek i pochwały wykładowcy marzy chyba każdy student. Jak je osiągnąć bezboleśnie i bez kombinowania?