• Nicki Minaj po raz pierwszy w naszym kraju!
  Nicki Minaj po raz pierwszy w naszym kraju!

  Nicki Minaj to bardzo gorące nazwisko światowego hip-hopu. Nic dziwnego, że koncert niezwykle popularnej współczesnej raperki to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń koncertowych 2019 roku. Artystka w naszym kraju pojawi się po raz pierwszy, a u jej boku będziemy mogli zobaczyć rapera Future.

 • 5 najlepszych pomysłów na imprezę studencką
  5 najlepszych pomysłów na imprezę studencką

  Studencka impreza to niekoniecznie całonocne balangowanie w akademiku. Studenci, którzy chcą zabawić się w ciekawy i inspirujący sposób, mają o wiele szersze możliwości. Ciekawi nowych wrażeń, często realizują pomysły nietuzinkowe.

 • Jak studenci spędzają czas wolny?
  Jak studenci spędzają czas wolny?

  Statystyki alarmują - studenci coraz częściej spędzają swój czas wolny w sposób bierny! Dodatkowo wszystkie preferowane przez nich czynności nie rozwijają zainteresowań. Jak temu zaradzić?

 • Sylwester po studencku. Gdzie warto się wybrać?
  Sylwester po studencku. Gdzie warto się wybrać?

  Nie masz jeszcze planów na Sylwestra, ale chcesz się dobrze bawić w gronie znajomych z uczelni lub akademika? Zabawa organizowana specjalnie z myślą o studentach powinna zaspokoić Twoje oczekiwania, co do tej wyjątkowej nocy w roku.

 • Studenckie imprezy z meczem w tle
  Studenckie imprezy z meczem w tle

  Jest takie studenckie powiedzenie: "Opuszczony egzamin można powtórzyć. Opuszczonej imprezy- nigdy". I choć egzaminów jest dużo, a opuszczanie ich nie jest najrozsądniejszym pomysłem, brać studencka organizuje olbrzymie wprost ilości imprez. Zawsze jest w czym wybierać