• Jak studenci spędzają czas wolny?
  Jak studenci spędzają czas wolny?

  Statystyki alarmują - studenci coraz częściej spędzają swój czas wolny w sposób bierny! Dodatkowo wszystkie preferowane przez nich czynności nie rozwijają zainteresowań. Jak temu zaradzić?

 • Sylwester po studencku. Gdzie warto się wybrać?
  Sylwester po studencku. Gdzie warto się wybrać?

  Nie masz jeszcze planów na Sylwestra, ale chcesz się dobrze bawić w gronie znajomych z uczelni lub akademika? Zabawa organizowana specjalnie z myślą o studentach powinna zaspokoić Twoje oczekiwania, co do tej wyjątkowej nocy w roku.

 • Studenckie imprezy z meczem w tle
  Studenckie imprezy z meczem w tle

  Jest takie studenckie powiedzenie: "Opuszczony egzamin można powtórzyć. Opuszczonej imprezy- nigdy". I choć egzaminów jest dużo, a opuszczanie ich nie jest najrozsądniejszym pomysłem, brać studencka organizuje olbrzymie wprost ilości imprez. Zawsze jest w czym wybierać

 • Kluby studenckie w Warszawie – sprawdź, gdzie się bawić!
  Kluby studenckie w Warszawie – sprawdź, gdzie się bawić!

  Studia na wyżej uczelni w dużym mieście, takim jak Warszawa, wiążą się z nieustanną nauką, przygotowywaniem się do egzaminów, przesiadywaniem do późna w bibliotekach, spożywaniem hektolitrów kawy lub napojów energetycznych… tak przynajmniej myślą rodzice. Jak jest naprawdę?

 • Oryginalne pomysły na imprezę studencką
  Oryginalne pomysły na imprezę studencką

  Imprezy studenckie od dawna cieszą się opinią niesłychanie pomysłowych, czasami bardzo ekscentrycznych zabaw i bywają przedmiotem zazdrości ze strony wszystkich tych, którzy albo studentami nigdy nie byli, albo byli dawno i z żalem wspominają minione lata.