Studenckie Forum Business Centre Club

Studenckie Forum Business Centre Club

Studenckie Forum BCC to organizacja biznesowa, której podstawowy cel polega na promowaniu przedsiębiorczości. Znamy ją od roku 2001 i na dzień dzisiejszy można skorzystać z ich oferty aż w 15 miastach w naszym kraju.

Festiwal BOSS to największy festiwal o charakterze edukacyjno-biznesowym, który jest inicjatywą SF BCC. W jego trakcie ma miejsce organizacja prelekcji, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych. Oprócz tego zaprasza się znakomite osobistości, które osiągnęły w życiu wiele sukcesów, dzięki swojej pracy. Kolejny projekt znamy jako Przedsiębiorcza Kobieta. Powstał on z myślą o paniach, czego nietrudno się domyślić. Wśród cech charakteru uczestniczek należy wymienić na pewno pragnienie rozwoju, chęć zdobywania nowych umiejętności oraz wzorowanie się na osobach, które osiągnęły już sukces. Spotkania mają miejsce w wybranych miastach w Polsce i odbywają się regularnie.

Warto też wspomnieć o Najlepszych Zajęciach z Przedsiębiorczości. To konkurs w trakcie, którego uczestnicy mierzą się z zadaniami ściśle związanymi ze światem biznesu.

Na koniec nie sposób pominąć Art. Business Festival. W jego trakcie spotyka się branża biznesowa oraz kreatywna. Całe wydarzenie trwa dwa dni i nie brakuje w nim prelekcji, warsztatów oraz cennych sesji.