Zdalne nauczanie języka angielskiego – jak to wygląda w praktyce?

Zdalne nauczanie języka angielskiego – jak to wygląda w praktyce?

Zdalne nauczanie języka angielskiego weszło szturmem do współczesnych technik uczenia. Coraz więcej osób rezygnuje z mniej efektywnych kursów języków obcych i decyduje się na przejście do rzeczywistości wirtualnej. Być może nie wiesz, jak taka nauka wygląda w praktyce, więc jeśli rozważasz zmianę sposobu nauczania języka angielskiego, ten wpis jest dla Ciebie. 

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu nauki języka angielskiego nie jest łatwe. Musisz znaleźć szkołę językową, która cieszy się dobrymi opiniami, znaleźć czas na naukę, motywację do trwania w swoim postanowieniu i zdusić w zarodku obawę, że kolejny raz zaczynasz wszystko od zera. A to dopiero początek. 

Jak zatrzymać zniechęcenie, przemęczenie i zacząć mówić w języku angielskim? Potrzebne jest wsparcie i osoba, która będzie pokazywać Ci nie tylko nowoczesne sposoby na naukę angielskiego, ale udowodni Ci też, że robisz postępy, które są idealnym motywatorem. Takie możliwości niesie zdalne nauczanie języka angielskiego w trybie 1 na 1. Współpracując z lektorem jesteście w stanie wspólnymi siłami osiągnąć więcej niż myślisz.

Jak zdalne nauczanie języka angielskiego wygląda w praktyce?

Po pierwsze zapisz się na próbną lekcję. W ten sposób przekonasz się, czy ten sposób nauki Ci odpowiada i czy czujesz się komfortowo. Oczywiście każdy pierwszy raz z nowym lektorem może nieść lekkie obawy, ale w SPIKKEO mamy na to sposoby – nas po prostu da się lubić. Co więcej, pierwsza lekcja angielskiego jest u nas darmowa.

Wybierz czas i miejsce

Niewątpliwym plusem zdalnego nauczania języka angielskiego jest swoboda w zarządzaniu czasem. Na lekcje umawiamy się w czasie, który odpowiada kursantowi. To jest szczególnie ważne dla osób, które są aktywne zawodowo, mają obowiązki domowe i bardzo napięty grafik. Jednym z atutów jest również brak konieczności dopasowania się do większej grupy osób czy dojazd na miejsce zajęć. Uczysz się wtedy, kiedy masz możliwość i w miejscu, w którym jest Ci najwygodniej. 

Daj się poznać

Zdalna nauka języka angielskiego wbrew pozorom ułatwia komunikację. Lektor jest w stanie bez problemu zbadać Twoje potrzeby, poziom wiedzy i ustalić, jakie aspekty nauczania są dla Ciebie priorytetem. Wśród naszych uczniów są osoby reprezentujące różne zawody i mające różne oczekiwania. Być może znajomość języka angielskiego jest u Ciebie podyktowana chęcią awansu, problemem związanym ze stresem w mówieniu w obcym języku, a może potrzebujesz partnera do szlifowania języka specjalistycznego. Każdą z tych potrzeb jesteśmy w stanie spełnić. 

Ucz się efektywnie

Aby zdalna nauka języka angielskiego przyniosła oczekiwane efekty, uczeń musi być odpowiednio prowadzony przez doświadczonego lektora. Dopasowujemy się do tempa nauki i indywidualnych cech osoby uczącej się. Prowadzimy go przez różne techniki zapamiętywania, wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia i obserwujemy, które z nich przynoszą najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Pod koniec lekcji otrzymasz podsumowanie słownictwa, gramatyki i sugestie, które pomogą Ci utrwalić zajęcia i przygotować się na następne spotkanie. 

Większość naszych uczniów już po pierwszej lekcji dostrzega postępy i zauważa pozytywną zmianę w stosunku do języka angielskiego. Opracowaliśmy również metodę SPIKFLOW, która zmienia formę nauki języka angielskiego na praktykowanie go i przełamywanie barier w miłej atmosferze. 

Zacznij z nami zdalną naukę języka angielskiego i przekonaj się, że w końcu zaczniesz mówić po angielsku!