Szukaj i korzystaj ze studenckich rabatów!

Szukaj i korzystaj ze studenckich rabatów!

Bycie studentem niesie za sobą wiele korzyści. Nie tylko jest to okazja do zdobycia wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia pracy, poznania nowych osób, ale także do skorzystania z wielu rabatów i promocji, dostępnych tylko dla studentów. Sprawdź, jak możesz oszczędzić na tym, że masz status studenta.

Sprzęt IT i programy komputerowe

Elektronika i oprogramowanie nie należy do najtańszych przyjemności. Jednak istnieje wiele firm, które kierują oferty tylko dla studentów i są one w bardzo atrakcyjne. Jeżeli możesz oszczędzić kilkaset złotych, kupując nowego laptopa lub nowy program do grafiki komputerowej, taka propozycja brzmi interesująco, prawda? Wystarczy, że wyszukasz w sieci, którzy dystrybutorzy posiadają ofertę skierowaną dla studentów, a może okazać się, że już za kilka dni będziesz posiadać wymarzony, nowy sprzęt komputerowy, co znacząco ułatwi Ci studiowanie.

Transport

Będąc studentem, jesteś uprawiony do zniżek w różnego rodzaju formach komunikacji zbiorowej, ale pamiętaj, że istnieje wielu prywatnych przewoźników, którzy także oferują promocje skierowane dla studentów. Wyjazdy za granicę często pozwalają na uzyskanie zniżki sięgającej nawet 50% w porównaniu do regularnej ceny.

Gastronomia

Podczas studiów odwiedzamy wiele nowych miejsc, a dużą część z nich stanowią puby, bary i kawiarnie. Skorzystaj na tym i podczas składania zamówienia zapytaj się obsługi, czy oferują zniżkę studencką za okazaniem legitymacji. W większości przypadków odpowiedź będzie twierdząca, a Ty zachowasz część gotówki w portfelu na inne przyjemności. Niektóre lokale w określonych godzinach oferują naprawdę duże rabaty, a w połączeniu z legitymacją studencką, taki rabat może okazać się naprawdę pokaźny.

Kina i siłownie

W tych miejscach również znajdziesz zniżki studenckie. Jeśli chcesz się wybrać ze znajomymi do kina, to kupno biletów po regularnej cenie nie należy do najtańszych. Jednak ze zniżką studencką, zyskujecie łącznie kilka lub kilkadziesiąt złotych. To samo dotyczy siłowni. Od dawna nosisz się z zamiarem zapisania się na siłownię, ale uważasz, że to za drogie i nie stać Cię? Nic z tych rzeczy! W porównaniu do standardowych cen studenci zazwyczaj wchodzą na siłownię za połowę tej ceny. Im dłuższą umowę zawrzesz z siłownią, tym bardziej Ci się to opłaci. Korzystaj swobodnie z przywileju bycia studentem.